TLE9881-2QTW60
EA.
個の在庫あり
Content could not be loaded
TLE9881-2QTW60
TLE9881-2QTW60
EA.
製品仕様情報
  • Currently planned availability until at least
  • GPIO
    15
  • MCU
    Arm® Cortex®-M3
  • Motor Driver
    H-bridge driver
  • PN MOS DRIVER
    No
  • Power Stage
    No
  • RAM
    16 kByte
  • SD-ADC
    yes
  • インターフェース
    PWM, CAN2.0
  • オペアンプ
    Yes
  • ファミリー
    MOTIX™ motor control SoCs
  • フラッシュ
    128 kByte
  • 分類
    QM
  • 周波数
    60 MHz
  • 温度 (範囲)
    -40 °C ~ 175 °C
  • 温度
    - 40°C - 175°C
  • 電源電圧 (範囲)
    5.5 V ~ 28 V